اخبار و رویداد ها

شهردار منطقه یک در دیدار با رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی
16 می 2019
اشتراک گذاری این مطلب

شهردار منطقه یک در دیدار با رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

شهردار منطقه یک در دیدار با رییس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی :گردشگری سلامت با توسعه مراکز پزشکی و علمی در شمال تهران رونق می گیرد

مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی در شمال تهران بعنوان مرکزی  پزشکی، علمی و پژوهشی می تواند با توسعه و تجهیز ، گردشگری سلامت را در کشور تقویت کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی  سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در دیدار با دکتر محمد علی نیلفروش زاده ریاست مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان مطلب فوق ، توسعه مر اکز علمی و پژوهشی را علاوه بر تولید علم، ثروت و سرمایه ، کاری ماندگار  برای کشور و نسل های آتی دانست.

وی با استقبال از ارایه خدمات به این مرکز گفت: طرح جامع توسعه این مرکز باید تدوین شود و شهرداری منطقه یک آماده تعامل و همکاری در راستای خدمات رسانی به این مرکز و توسعه آن است تا اساتید و پژوهشگران بتوانند در فضای بهتری به تولید علم و دانش بپردازند.موسوی مدیریت شهری تهران را نیز حامی امور عام المنفعه و توسعه مراکز علمی و پژوهشی دانست و گفت: با جلب سرمایه گذاری می توان این مراکز را توسعه داد تا جایی که در حوزه خدمات درمانی و مراکز علمی قطب گردشگری سلامت شویم و خدمات درمانی بین المللی ارایه دهیم.

دکتر نیلفروش زاده نیز خاطر نشان ساخت: این مرکز در کنار تولید علم  و تحقیق توانسته محصول دانش و یافته های خود را وارد بازار کند و همچنین توانسته در بین مراکز تحقیقاتی پوست در کشور رتبه اول را بدست آورد. همچنین سال گذشته با همکاری این مرکز اولین سلول بنیادی برای ورود به بازار آماده شد.

خواندن 582 دفعه
مدیر روابط عمومی

مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی یکی از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی در زمینه تولید و انتشار دانش پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های پوستی به ویژه توسعه فناوری های نوین سلول درمانی می باشد که زیر نظر اعضای هیأت علمی برجسته دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت می نماید.

مدیر روابط عمومی:مهندس افسانه نجفی

وبگاه: skinstemcell.ir/

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.