کنگره ها،سمپوزیوم

کنگره تازه های بیماری پوست

بسمه تعالی

با سپاس به درگاه ایزد منان و سلام و عرض ادب به اساتید، همکاران و تمام عزیزان فعال در حوزه پوست، ترمیم، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور جمهوری اسلامی ایران. 

با توجه به اهمیت روز افزون و چشم انداز پررونق پزشکی بازساختی، افتخار دارد به استحضار برساند اولین سمپوزیوم یک روزه پوست، ترمیم، سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی به همت مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حمایت ستاد سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روز پنج شنبه ۱۵ مهرماه از ساعت ۸ الی ۱۶ در سالن همایش های ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در بلوار کشاورز برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این سمپوزیوم آشنایی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته های تخصصی پوست، جراحی پلاستیک، جراحی گوش و حلق و بینی، جراحان فک و صورت و سایر رشته های علوم پایه بیومواد، مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی می باشد. 

در این سمپوزیوم آخرین کارآزمایی های بالینی این حوزه توسط برترین محققین کشور ارائه خواهد شد. همچنین در این سمپوزیوم سخنرانی های متنوعی در زمینه های تجاری سازی، تبدیل ایده به محصول، آخرین وضعیت بازار پوست و پزشکی بازساختی، تجارب موفق در زمینه تجاری سازی ایده ها و آخرین متدهای مهندسی بافت در حوزه پوست و ترمیم ارائه خواهد شد.

بدینوسیله از کلیه متخصصان و دانشجویان فعال در این حوزه دعوت می گردد به نحو مقتضی در این سمپوزیوم مشارکت فعال داشته باشند. امیدوارم این کنگره بتواند زیبنده نام کشور عزیزمان ایران باشد.

 

دکتر محمدعلی نیلفروش زاده

رئیس کنگره

مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

کنگره تازه های بیماری پوست