کنگره ها،سمپوزیوم

سمپوزیوم

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت اساتید فرهیخته، همکاران و پژوهشگران گرامی

حمد و سپاس پروردگار بزرگ را که توفیق برگزاری سمپوزیوم یک روزه پوست، ترمیم، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در میهن عزیزمان را به ما عنایت فرمود. 

به اطلاع می رساند این سمپوزیوم به همت مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حمایت ستاد سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روز پنج شنبه ۱۵ مهرماه از ساعت ۸ الی ۱۶ در سالن همایش های ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در بلوار کشاورز برگزار می گردد.

محورهای سمپوزیوم عبارتند از: تازه های سلول های بنیادی و مهندسی بافت در حوزه پوست و ترمیم، کارآزمایی های بالینی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه پوست و ترمیم، توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه پوست و ترمیم، تجارب موفق در زمینه تولید محصولات سلولی و پزشکی بازساختی حوزه پوست و ترمیم و همچنین چشم انداز تجاری سازی و بازار سلول های بنیادی در حوزه پوست و ترمیم.

بدینوسیله از کلیه متخصصین، دانشجویان و پژوهشگران فعال در این حوزه دعوت می گردد تا در این سمپوزیوم حضور به هم رسانند. امید است بتوانیم گام موثری در راستای ارتقای سطح علمی کشورمان در این حوزه برداریم.

 

دکتر محمدامیر امیرخانی

دبیر علمی سمپوزیوم

مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی

پوست ،ترمیم سلول های بنیادی و پزشکی باز ساختی